Hakkımızda

Landor Grup Şirketleri olarak, İstanbul merkezli Landor Lojistik şirketimizle 30 yıl, Stuttgart merkezli Landor Logistics GmbH şirketimizle 15 yıldır tedarik zinciri ve uluslararası taşımacılık sektöründe organizatör ve yüklenici olarak hizmet veriyor, müşterilerimizle süreç çözüm ortağı olarak omuz omuza çalışıyoruz. 2002 yılından itibaren bulunan R2 (TIO) uluslararası taşıma işleri organizatörlüğü belgemiz ve ISO kalite belgelerimizi tecrübemizi pekiştiriyoruz.

Türkiye ve Avrupa ülkeleri arasında düzenli hatlarımızla parsiyel, ekspres, frigo, transit, kombine ve askılı taşımacılık odaklı, Avrupa’nın merkezinde bulunan Stuttgart depomuz ile Avrupa içi taşımacılık ve depolama odaklı, “door-to-door” taşıma anlayışı ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda, müşterimizin tren, gemi, uçak ve kargo taşımacılığı ihtiyaçlarını, dünyanın dört bir yanında bulunan iş ortaklarımız ve acentalarımız aracılığı ile en uygun fiyatla en hızlı şekilde karşılayabiliyoruz.

Çekici + geniş dorse yelpazesi, minivan ve 3,5T tenteli özmal ve kiralık araçlarımız ile Özel Müşteri Servisi programımız kapsamında, lojistiğin en önemli kriterleri olan hız, uygun fiyat ve zamanlama ekseninde en iyi taşımacılık deneyimini, üstün hizmet kalitesi ile vaad ediyoruz.

SWITCH THE LANGUAGE